300.000 Kilometara Motoavanture - Željan Rakela
300.000 Kilometara Motoavanture - Željan Rakela
Dostupne boje
Kliknite na boju kako bi pogledali artikl u toj boji
Opis artikla
U prodaji dugoočekivana knjiga 300.000 km Motoavanture• Željan Rakela objavio je dugoočekivanu knjigu, koja osim autobiografskog i putopisnog karaktera, uključuje vrijedne preporuke i savjete za sve one motoriste koji žele ići Rakelinim rutama.
• U knjizi su prepričana putovanja po Sahari, Murmansku, ledenom Nordkappu te u najvrućoj pustinjei na svijetu, Dašte Luta u Iranu.
• Rakela je vozio i po Himalajama, kod egipatskih piramida, preko niza europskih država do Sjeverne Amerike i njenih prostranstava te daleke Australije.
Željan Rakela u nesrećama na motoru zadobio je 28 teških prijeloma, ali do 40-og rodjendana učinio je upravo ono što mu je u Nepalu, do kojega je došao, kako drugačije nego motorom, savjetovao tamnošnji svećenik . Usto je shvatio da imamo dva života. S njim je razgovarala Dubravka Žiljak
Posted by Dobro jutro, Hrvatska on Monday, November 13, 2023








































































































